- Komerční sdělení -magazín
- Reklama -královna

/

Markýza vám vytvoří reprezentativní a odolné zastřešení terasy na mnoho let

Ať už máte novou nemovitost, u které chcete zastínit terasu, balkon, kus zahrady nebo třeba dvorku, jistě hledáte ideální způsob, s nímž budete maximálně spokojeni. Jestliže chcete variantu bezúdržbovou, s krásným moderním designem na mnoho let, poohlédněte se po markýzách Markilux. Vyrábí je německá společnost a patří k tomu nejlepšímu, co můžete na trhu se stínicí technikou najít.

Markýzy proti dešti i slunci

Ať už chcete svou pozornost zaměřit na markýzy jednoduché, nenápadné, elegantní nebo třeba pestré a výrazné, všechny najdete na webových stránkách T-shade.cz. Stejně tak si zde můžete prohlédnout mnohé realizace, které si zákazníci nechali zhotovit v předchozím období.

Jedná se o kvalitní a luxusní markýzy, které jsou vyráběny na míru. Výrobce na ně poskytuje záruční dobu 5 let. Vybírat můžete z mnoha látek i barevných konstrukcí, čímž může mít markýza zcela jiný vzhled, než třeba model, který vídáte u přátel.

Odolné markýzy, které slouží spousty let

Společnost nabízí kazetové markýzy proti dešti, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, balkonové markýzy i samostojné typy. Také si zde můžete koupit náhradní pevnou látku na vaši stávající markýzu a nechat si ji namontovat.

Např. pro zastínění balkonu můžete použít dva typy markýzy, a to klasickou markýzu se sklonem nebo rovnou boční markýzu. Tak docílíte ochranu před deštěm, sluncem i zraky obyvatel vysokého domu, který je postaven naproti toho vašeho. Od klasických modelů mají markýzy na balkon minimální rozměry a dokonale přilnou ke stropu. U balkonových markýz se dá nastavit sklon až do 80 ° při montáži.

I na terase můžete mít naprosté soukromí. Umožní vám to boční markýza, která se používá i jako závětrná clona a stínění velkých oken.

Více informací najdete na T-shade.cz.