- Komerční sdělení -magazín
- Reklama -královna

/

Oprava žaluzií je snadná. Stačí mít správné náhradní díly

Mnoho domácností má bohužel pokažené žaluzie a mnoho týdnů ba dokonce měsíců s tímto stavem nic nedělá. Přitom když nejsou žaluzie do oken v pořádku a čisté, velmi „snižují“ atmosféru a vzhled interiéru jako celku. Pokud i vy potřebujete náhradní díly na žaluzie, nebo si chcete objednat jejich opravu, obraťte se na společnost Správa oken s.r.o. z Prahy.

Aby vám stínicí technika sloužila

Opravy oken a žaluzií patří k velmi často poptávaným službám. Aby však proběhly opravy správně a kvalitně, je důležité, abyste oslovili zkušenou společnost. A právě takovou Správa oken s.r.o. je. Její pracovníci vám rádi buď odešlou náhradní díly, které potřebujete, anebo se s nimi můžete domluvit na opravě.

Pánové jsou erudovaní a nejenže umí vše s různými typy žaluzií, ale můžete poptávat i seřízení oken nebo jiné úkony pro jejich výbornou funkci.

Opravené žaluzie vám budou léta zase velmi dobře sloužit, a to jak díky kvalitně provedené opravě, tak díky spolehlivým náhradním dílům. Na spravaoken.cz najdete výhodné balení dílů, kryty horního profilu žaluzie, díly k vedení i aretaci žaluzie, díly k žaluzii ovládané bovdenem a šňůrkou, k žaluzii ovládané tyčí a šňůrkou, řetízkem…

Možná také najdete příslušenství k žaluziím, o kterém jste doteď nevěděli. Co taková spojka řetízku žaluzie? Už jste o ní slyšeli? Jedná se o malou součástku, která má ale obrovský účinek. Zvyšuje bezpečnost domova zvláště tam, kde jsou malé děti nebo domácí mazlíčkové. Tito se rádi s řetízky hrají a hrozí, že by se mohli začít škrtit. Před tím je pomáhá chránit právě spojka, která funguje na jednoduchém principu. Pokud dojde k jejímu vyššímu zatížení (tlaku), jednoduše se díky ní řetízek rozpojí.

Podívejte se na kompletní nabídku zahrnující náhradní díly na žaluzie, nové žaluzie i další stínicí techniku, sítě proti hmyzu i další zboží.