- Komerční sdělení -magazín
- Reklama -královna

/

Jak vybírat barové stoly a stolky, aby vám sloužily po mnoho let?

V dnešní době je naprosto běžné, že se doma těšíme z menšího či většího domácího baru. Ten většinou navazuje na kuchyňskou linku a dělá optický předěl na konci kuchyně a začátku obývacího pokoje nebo jídelny. Mnohdy jej ale lidé umisťují, i coby sklápěcí úzký delší bar, který je umístěn na stěně a v případě potřeby si jej jednoduše „postaví“.

Pokud hledáte barový stůl, které vám bude skvělým společníkem při večeři ve dvou i při oslavě s přáteli, vyberte si na signal-nabytek.cz, kde nakoupíte ve vysoké kvalitě se slevou i 50 % a dopravou ZDARMA.

Do každého moderního bytu i domu

Barové stoly velmi dobře kombinovatelné s ostatním vybavením, zároveň moderní a trendy, jsou ty bílé. Líbit by se vám mohl např. barový stůl Hoker, který zaujme svým netradičním vzhledem. Na boční straně je „noha“ doplněna o velmi praktické police, na něž můžete umístit nádobí, sklenky, svíčky, ubrousky, ale také pochutiny, které si rádi u baru zakousnete.

Vybírejte podle výšky a šířky plochy tak, aby vám byl barový stůl dost i v případě, že jste vyšší. Hoker má šířku 115 cm, hloubku 50 cm a výšku 103 cm. Je z laminované dřevotřísky.

Pohodlné barové židle a stoličky

Také barové židle a stoličky je potřeba vybrat s důrazem na několik skutečností. Základní je nosnost barové židle. Přece jen, když si sedne mohutný muž, je potřeba, aby židle unesla alespoň 130 kg. Je důležité, aby byla židle stabilní, skvělé je, když má protiskluzovou úpravu. Pohodlně se vám bude sedět ve tvarovaném, polstrovaném sedátku s nízkou opěrkou zad. S menšími dětmi zvolte látku, která se bude snadno čistit, pokud by došlo k ušpinění jídlem či pitím.

Podívejte se na bohatou nabídku nábytku do kuchyně, jídelny, obýváku, ale i dětského pokoje, ložnice, koupelny a dalších místností. S kvalitou i cenou budete spokojeni, navíc vždy s dopravou ZDARMA.