- Komerční sdělení -magazín
- Reklama -královna

/

Stavějte moudře – se slevami až 40 %

Novostavba nebo rekonstrukce? Každý, kdo má zájem o kvalitní stavbu, ale pracuje s napjatým rozpočtem, může ušetřit na správném místě. Vsaďte na chytrou nabídku od TOP značek na trhu a získejte atraktivní slevy do výše 40 %.

Společnost Wienerberger, spolu s dalšími lídry ve výrobě prvotřídních stavebních materiálů, moudře řeší základní dilema: cena versus kvalita. Pět předních značek na trhu spojilo síly a vytvořilo unikátní nabídku více stavebních materiálů v jednom balíčku. Všechny nabízené materiály dosahují vysokého standardu, vyhovují i ​​náročnému zákazníkovi a jsou vhodné pro stavbu domu v energetické třídě A0.

Každý stavebník může postavit hrubou stavbu z kvalitních stavebních materiálů od osvědčených výrobců a výrazně ušetřit, ne však na kvalitě. Pro slevy až do výše 40% se stačí registrovat na www.mudrastavba.sk.

Stavebník po registraci získá elektronický poukaz s exkluzivními podmínkami při koupi sortimentu cihlového stavebního systému Porotherm, keramické střešní krytiny Tondach, cihlových obkladových pásků na fasádu domu Terca, oken a dveří INCON DESIGN a komínů Schiedel.

Akce Wienerberger na stavební cihlový systém Porotherm
Cihlový stavební systém Porotherm. Foto: Wienerberger

Jak to funguje?
Prvním krokem je registrace na www.mudrastavba.sk, kde stavebník vyplní základní údaje a vyznačí, o které produkty má zájem.

Následně mu bude doručen elektronický poukaz s unikátním kódem pro slevu na vybrané produkty. Tato získaná sleva na stavební materiál se připočítává k jakékoli již vytvořené cenové nabídce včetně slev v prodejně stavebnin.

Během několika dní bude stavebníka kontaktovat operátor, aby mu pomohl uplatnit všechny výhody.

Více informací o možnosti získání slev až do výše 40% naleznete na www.mudrastavba.sk.